450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Bebek Bezi

Bebek Bezi

Bebeğiniz için en kaliteli ve iyisini,sizler için en hesaplısını düşünen bebeye.com bebeğinizin hassas cildini kuru tutmak için ve tahrişi önlemek için  en kaliteli orijinal bebek bezi çeşitlerine sahiptir.

Gelişim sürecinde olan çocuklarınız için Prima,Molfix,Canbebe,Huggıes markalı bebeğinizin hassas cildi için titizlikle hazırlanmış bebek bezlerine kampanyalı  fiyatlarıyla bebeye.com’dan sahip olabilirsiniz.

Prima

Prima markalı bebek bezleri premıum care,pants,aktif bebek,kuru ve hesaplı, yeni doğan,Prematüre olmak üzere 6 farklı çeşitten oluşmaktadır. Bebeğinizin günden güne gelişmesi ve ihtiyaçlarının farklılıklarına göre hazırlanmış olan bu özel çeşitlere bebeye.com’dan uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Prima Bebek bezi Segment özellği sayesinde bebeğinizin altını kuru tutar bebeğinize rahat bir uyku uyumasını sağlar. Pants Külot bezleri sayesinde bezlenmekte güçlük gösteren bebeklere kolay bir yöntem oluştururken rahat ve hava alan tabakası sayesinde pişiği önler. Bebeğinizin hassas cildini düşünen Prima Prematüre’den 6 numaraya kadar her yaşa uygun bebek bezine sahiptir.

Molfix

7/24 koruma sağalyan ıslaklığı dışarı çıkarmayan bebeğinizin cildini tahriş etmiycek yapıda hazırlanmış olan Molfix bebek bezi çeşitleri 0-6 numaraya kadar her yaşa özel olarak hazırlanmıştır. En uygun fiayata orjınal ürünlere bebeye.com’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Huggıes

Bebeğinizin cinsiyete bağlı vücut anatomisi düşünlerek özel olarak hazırlanmış, bebeğinizin cinsiyetine göre emici bölgesinin yerini değiştirir.Kız erkek olarak ayrıca çeşit sunan Huggıes bebek bezi  çeşitleri bebeğinizin cildi için en iyisi düşünelerek hazırlanmıştır.

Huggıes e n yeni teknolojiyle üretmiş olduğu Little Swimmers  mayo bebek bezi çeşididir.Tatilde bebeğinizin rahatı düşünülerek üretilmiştir.İç çamaşırına benzer yapıya sahip olan Drynites çeşidi sayesinde bebeğinizi tuvalete alıştırma döneminde sizlere yardımcı olur.

En uygun ve kampanyalı fiyat seçenekleriyle bebeye.com’dan sahip olabilirsiniz.

Canbebe

Bebeğinizin rahatlığı düşünülerek özel olarak üretilmiş olan Canbebe bebek bezi çeşitleri en uygun fiyata bebeye.com’dan sahip olabilirsiniz.