650 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler neden bu kadar ucuza satılıyor?
Ürünlerimizi depolardan yıllık ciro bazlı anlaşmalar yaparak tedarik ediyoruz. Böylece fiyat zamlarından etkilenmiyoruz. Ayrıca internet satışlarında firmaların parekende satış fiyat zorunluluğu bulunmadığından çok düşük kar marjları ile son tüketiciye ulaştırmaktayız.

Kargo ücreti ne kadar ?
PTT Kargo ile anlaşmalı olarak gönderim yapmaktayız.

0-449,99 TL --> 39.99 TL
450 TL ve üzeri --> ÜCRETSİZ

Siparişim ne zaman gönderilir ?
Siparişiniz her ürünün tedarik süresine bağlı olarak değişebilir. Ancak bebeye.com bünyesinde satılan ürünlerin %90’ u merkez depomuzda stoklu olarak bulunduğundan aynı gün kargoya teslim edilir.

Teslimatta nelere dikkat etmeliyim ?
Ürünlerinizi sizlere sapasağlam gelmesi için özenle sarıp paketlemekteyiz. Üzerlerine kırılır etiketi yapıştırmaktayız. Ancak kargonun taşıması esnasında nadiren de olsa ürünler hasar görebilmektedir. Bu durumda kargonuzu teslim alırken kargo görevlisinin yanında pakedinizi açarak hasar olması durumunda mutlaka “Hasar Tespit Tutanağı” tutturarak ürünlerinizi teslim almayıp iade ediniz.

Ürünleri iade etmek istiyorum ne yapmalıyım ?
Ürünlerinize ait değişim ve iade işlemleri için faturanın 2 nüshası da gerekmektedir. Faturasız ürünlerde maalesef ki değişim ve iade yapılamamaktadır. Gerekli şartlar için değişim/iade şartları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Değişim ve iade işlemlerinde bebeye.com ‘un kusuru var ise kargo ücretinin tamamını üstlenmekteyiz. Diğer tüm durumlarda kargo ücreti göndericiye aittir.

Aldığım üründe kusur var ne yapmalıyım ?
bebeye.com bünyesinde satılan tüm ürünler üretici firma garantisi altındadır. Böyle bir durumda üretici firmaların Anne Danışma hatlarını arayarak ürün değişimi yapabilirsiniz.