350 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bebeye.com Türkiye’deki tüm Anne Adayları ve 0-12 yaş arası bebek-çocuk sahibi ebeveynlerin uygun fiyatlı online alışveriş yapabileceği, bilgiler öğrenebileceği interaktif yeni nesil bir teknoloji ortamıdır. Dilerseniz keyifli bir sohbet için sizi mağazamıza da bekleriz...

Perakende market sektöründeki 35 yıllık deneyim ve gücümüzü internet ortamında nihai tüketici ile buluşturarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat avantajı sağlamaktayız.

Temizlik ürünleri ve Gıda sektöründeki uzmanlığımızı oyuncak, kozmetik, dermo-kozmetik alanları ile birleştirerek Anne ve Anne Adaylarına ait tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tedarikçi ağımızı tüm Türkiye’ye genişletmiş bulunmaktayız.

Türkiyedeki neredeyse tüm distribitörler, itriyat depoları, kozmetik depoları ile çalışmaktayız. 

bebeye.com bünyesinde satılan tüm ürünler %100 orjinal ve faturalı ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz üretici firmaların garantisi kapsamındadır. Bebeye.com bünyesindeki tüm ürünler özenle seçilerek listelenmeye başlar.

Bebek Maması satmak özen ister, depomuzu her hafta kontrol ederek 2 aydan daha yakın tarihli mamaları sizlere göndermiyor firmalara iade ediyoruz.

Misyonumuz;
Sevgili annelerimizin, bebeklerinin gelişimi safhasında beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, müşteri sadakati, memnuniyeti sağlayarak topluma ve çevreye sorumluluklarımıza yerine getirmektir.

Vizyonumuz;
Tüm annelerin mutluluğu esas alınarak, markamızın gelişimini amaç, müşteri memnuniyetini hedef alarak ilerlemektir.

Farkımız;
Hızlı ve güvenli ve ucuza alışverişin keyfini bebeye.com farkı ile beklentilerinizin üzerinde karşılayacağımıza söz veriyoruz.

*Değerli ebevenylerimizi keyifli bir sohbet eşliğinde kahve içmeye mağazamıza bekleriz.

 

Ticari Ünvan : GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Tic. Ltd. Şti. (bebeye.com)
Vergi Dairesi: Ümraniye
Vergi Numarası: 4110382555
Ticaret Sicil: 804356
Mersis No: 041103855500015
Mağaza Adresi: Namık Kemal Mah. Değirmen Sok. No:20/A Ümraniye/İstanbul
Kep Adresi: gtbilisim@hs01.kep.tr