450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Hakkımızda

Hakkımızda

Bebeye.com Türkiye’deki tüm Anne Adayları ve 0-12 yaş arası bebek-çocuk sahibi ebeveynlerin, kendileri ve biricik çocukları için en uygun fiyat en kaliteli ürünleri bulabileceği, online alışveriş yapabileceği yeni nesil bir teknoloji ortamıdır. Dilerseniz keyifli bir sohbet için sizi mağazamıza da bekleriz...

Sektördeki 23 yıllık deneyim ve gücümüzü internet ortamında nihai tüketici ile buluşturarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün, uygun fiyat avantajı, iade garantisi sağlamaktayız.

Sağlık, Gıda, Kozmetik ve Dermo Kozmetik alanlarındaki uzmanlığımızı Bilişim Alt yapımız ile birleştirerek Ebeveynlerin ve bebeklerin bu alanlardaki tüm ihtiyaçları karşılamaktayız.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tedarikçi ağımızı tüm Türkiye’ye genişletmiş bulunmaktayız. Türkiyedeki neredeyse tüm Üretici Firmalar, Yetkili Distribitörler, Ecza Depoları, İtriyat Depoları, Kozmetik Depoları ile çalışmaktayız. 

bebeye.com bünyesinde satılan tüm ürünler %100 orjinal ve faturalı ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz üretici firmaların garantisi kapsamındadır. Bebeye.com bünyesindeki tüm ürünler özenle seçilerek listelenmeye başlar.

Bebek Maması, Gıda Takviyesi satmak özen ister, depomuzu her hafta kontrol ederek 2 aydan daha yakın tarihli bebek mamalarını ve gıda takviyelerini sizlere göndermiyor firmalara iade ediyoruz. Depomuz aynı zamanda T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığına bağlı olup, ısı ve nem kontrollü ortamda ürünler muhafaza edilmektedir.

Misyonumuz;
Sevgili annelerimizin, bebeklerinin gelişimi safhasında beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, müşteri sadakati, memnuniyeti sağlayarak topluma ve çevreye sorumluluklarımıza yerine getirmektir.

Vizyonumuz;
Tüm annelerin mutluluğu esas alınarak, markamızın gelişimini amaç, müşteri memnuniyetini hedef alarak ilerlemektir.

Farkımız;
Hızlı ve güvenli ve ucuza alışverişin keyfini bebeye.com farkı ile beklentilerinizin üzerinde karşılayacağımıza söz veriyoruz.

*Değerli ebevenylerimizi keyifli bir sohbet eşliğinde kahve içmeye istanbul Ümraniye'deki mağazamıza bekleriz.

 

Ticari Ünvan : GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Tic. Ltd. Şti. (bebeye.com)
Vergi Dairesi: Ümraniye
Vergi Numarası: 4110382555
Ticaret Sicil: 804356
Mersis No: 041103855500015
Mağaza Adresi: Namık Kemal Mah. Değirmen Sok. No:20/A Ümraniye/İstanbul
Kep Adresi: gtbilisim@hs01.kep.tr