250 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Kullanım Koşulları

"bebeye.com" internet sitesi "GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi" 'ne aittir.

Ürünlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Bu koşulları ve güvelik politikamızı lütfen dikkatlice okuyunuz.

İnternet sitemizi kullanmanız bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm sorularınız için Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İnternet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan "GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi" sorumlu değildir.

Bebeye.com sitesi, bebeye.com adresi dışındaki diğer internet sitelerine bağlantı içerebilir. GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, kontrolünde olmayan bu sitelerdeki içeriklerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Bebeye.com'da satılan ürünlerle ilgili yer verebileceğimiz olumlu ya da olumsuz kullanıcı yorumları dolayısıyla GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hizmet Politikamız

Gizlilik Politikamız

Güvenlik Politikamız

Değişim / İade Politikamız

Hesap İşlemleri
bebeye.com' a üyelik gerekmeden sipariş verilebilmektedir. Üyelik gerektiren durumlarda kullanıcı şifrenizin gizliliğini korumak, erişimde bulunduğunuz cihazın güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin yetkiniz dışında kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapılan yasa dışı erişimler sonucunda oluşacak zarardan hiç bir sebeple GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.

bebeye.com, uygun gördüğü hesabı askıya alma, değiştirme ve iptal etme yetkisine sahiptir.

Elektronik İşlemler
GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, kullanıcı tarafından site ziyareti esnasında bırakmış olduğu tüm iletişim bilgilerini tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanabilir. Kullanıcı isterse üyelik ayarlarından bu ayarları değiştirebilir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları
GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, tüm bebeye.com içeriğinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. bebeye.com internet sitesinde bulunan (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi'nden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler
GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi bebeye.com internet sitesinin içeriği, teknik alt yapısı, organizasyon yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu Kullanım Koşulları’nda herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar, bu nedenle bebeye.com'u her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Bebeye.com Müşteri Hizmetleri
Ünvan: GT Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Ticaret Limited Şirketi
Adres:  Namık Kemal Mahallesi Değirmen Sokak No:20/A Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0850 304 13 39