450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Gizlilik Politikası

1. BEBEYE, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) talep etmektedir. BEBEYE sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece BEBEYE bünyesinde kullanılmaktadır.

2. BEBEYE, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. BEBEYE, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

3. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, BEBEYE müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla BEBEYE iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde BEBEYE veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin BEBEYE ara yüzü üzerinden banka ve üye bilgisayarı arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

5. BEBEYE, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman Portal üzerinden yayımlamak suretiyle güncelleyebilir ve değiştirebilir. BEBEYE’nin Gizlilik Politikasında yaptığı güncelleme ve değişiklikler Portal’da yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Bizlere güvenerek alışveriş yapan müşterilerimize değer veriyor bizlerle paylaştığınız bilgilerin gizliliğine önem veriyoruz. Gizlilik politikası içerisinde siz değerli müşterilerimize bilgilerinizi nasıl kullandığımızı sakladığımızı açıklamış bulunmaktayız.
 

Sizlerden Gelen Bilgiler
1- Kullanım Esnasında Oluşan Bilgiler (Anket, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfalar)
2- Sipariş Bilgileri
3- Üyelik Bilgileri
 

Müşteri Bilgilerimizin Kullanımı
Sitemizde üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün hizmetlerin bebeye ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi satımı, ürün hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım,promosyon,reklam iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, bebeye ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda üçüncü kişilerle belli ya da bedelsiz paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Web Sitesimizde gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik işlemi sonucunda kampanya, indirim gibi üyelere özel bildirimleri gerçekleştirmekteyiz.

Kişisel bilgilerinizi ve sitenin kullanımı sonucu ortaya çıkan istatiksel verileri, sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi geliştirmek ve değerlendirme dahilinde kullanmaktayız.

Kanunların gerektirmesi, adli, hukuki ve mahkeme kararı gibi yasal her türlü makamdan gelen talepler doğrultusunda, bunun zorunlu olduğunu düşündüğümüz takdirde, sistemimizde kayıtlı tüm bilgileri yetkili merciler ile paylaşmamız gerekebilir.

 

Bilgilendirme İstememeyi Seçme Hakkı
Bebeye.com tarafından sizlere  Bu durumda hesabım sayfasından tercihlerinizi yapabilir veya info@bebeye.com adresine mail atabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen, kritik seviyede önem arz eden, sipariş bilgilendirme, kargo bilgilendirme ve şifre değişikliği gibi bilgileri size iletmeye devam edeceğimizi unutmayın.

 

Diğer Siteler İle Bağlantılar
Web sitemizden bebeye.com harici iş ortaklarımıza veya başka şirketlerin işlettiği web sitelerine bağlantılar olabilir. Bu durumda bağlantılı sitenin gizlilik bölümlerini okumanızı öneririz. 

Müşteri Bilgilerinin Saklanması
Üyelik sırasında bizlerle paylaşmış olduğunuz bilgileri son teknoloji kullanarak büyük bir hassasiyet ve titizlikle gizliliklerini korumaktayız. yasal olmayan yollarla hukuk dışı çalınma durumlarında sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşıldığı durumda tüm yasal başvurular yapılacaktır.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler
Gizlilik politikamızda yapacağımız tüm değişiklikleri, üyelerimize bildirip web sitemizde duyurmaktayız. Her yeni politikamız mevcut kullanıcıları ve yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.