200 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda

Gizlilik Politikası

Bizlere güvenerek alışveriş yapan müşterilerimize değer veriyor bizlerle paylaştığınız bilgilerin gizliliğine önem veriyoruz. Gizlilik politikası içerisinde siz değerli müşterilerimize bilgilerinizi nasıl kullandığımızı sakladığımızı açıklamış bulunmaktayız.
 

Sizlerden Gelen Bilgiler
1- Kullanım Esnasında Oluşan Bilgiler (Anket, tarayıcı bilgileri, ziyaret edilen sayfalar)
2- Sipariş Bilgileri
3- Üyelik Bilgileri
 

Müşteri Bilgilerimizin Kullanımı
Sitemizde üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün hizmetlerin bebeye ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi satımı, ürün hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım,promosyon,reklam iletişim, satış ve kartlandırma uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, bebeye ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda üçüncü kişilerle belli ya da bedelsiz paylaşılabilir ve kullanılabilir.

Web Sitesimizde gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik işlemi sonucunda kampanya, indirim gibi üyelere özel bildirimleri gerçekleştirmekteyiz.

Kişisel bilgilerinizi ve sitenin kullanımı sonucu ortaya çıkan istatiksel verileri, sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi geliştirmek ve değerlendirme dahilinde kullanmaktayız.

Kanunların gerektirmesi, adli, hukuki ve mahkeme kararı gibi yasal her türlü makamdan gelen talepler doğrultusunda, bunun zorunlu olduğunu düşündüğümüz takdirde, sistemimizde kayıtlı tüm bilgileri yetkili merciler ile paylaşmamız gerekebilir.

 

Bilgilendirme İstememeyi Seçme Hakkı
Bebeye.com tarafından sizlere  Bu durumda hesabım sayfasından tercihlerinizi yapabilir veya info@bebeye.com adresine mail atabilirsiniz. Tüm bunlara rağmen, kritik seviyede önem arz eden, sipariş bilgilendirme, kargo bilgilendirme ve şifre değişikliği gibi bilgileri size iletmeye devam edeceğimizi unutmayın.

 

Diğer Siteler İle Bağlantılar
Web sitemizden bebeye.com harici iş ortaklarımıza veya başka şirketlerin işlettiği web sitelerine bağlantılar olabilir. Bu durumda bağlantılı sitenin gizlilik bölümlerini okumanızı öneririz. 

Müşteri Bilgilerinin Saklanması
Üyelik sırasında bizlerle paylaşmış olduğunuz bilgileri son teknoloji kullanarak büyük bir hassasiyet ve titizlikle gizliliklerini korumaktayız. yasal olmayan yollarla hukuk dışı çalınma durumlarında sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşıldığı durumda tüm yasal başvurular yapılacaktır.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler
Gizlilik politikamızda yapacağımız tüm değişiklikleri, üyelerimize bildirip web sitemizde duyurmaktayız. Her yeni politikamız mevcut kullanıcıları ve yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.