450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
8 ürün bulundu.

Islak Mendil ve Havlular

Islak mendil

Bebeğinizin cildinin temizlik ve hijyeni açısından özenle üretilmiş olan ıslak mendıller çeşitli marka ve özelliklerle en uygun fiyata bebeye.com’da.

Uni baby,Uni Wipes,Dalin,Prima,Huggıes,Canbebe markalı ıslak mendıller bebeğinizin doğumdan itibaren cildinin temizlenirken tahriş olmaması için özenle hazırlanmıştır.

Mis kokusu sayesinde bebeğinizin güzel kokularına güzellik katarken cildinin tahriş olmaması ve mıkrop kapmasını önlemek için özel olarak üretilmişlerdir.

Uni Baby: Bebeğinizin hassas cildi için özel olarak tasarlanmış olan alkol paraben boya ve parfüm içermeyen saf su ve doğal pamuktan kolay kullanım için üretilmiş olan pamuk mendildir.Bebeğinizin Ph seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. . Döküntü kızarıklık yapmaz.

Uni Wipes: Yumuşaklık , emicilik , elastiklik , direnç , hava geçirgenliği testleriyle İsviçre Sertifikası bulunan Uni Wipes bebeğinizin cildini tahriş etmeden ferahlatıcı kokusuyla el , yüz , vücut bakımında sizin ve bebeğiniz içint emizlik canlılık ve hijyen sağlar. 

Dalin: Özel solüsyonu ve hoş kokusuyla bebeğinize ferahlık katarken kalın yumuşak dokusu sayesinde bebeğinizin cildini tahriş etmeden temizler. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol ve boya maddesi içermez.

Huggıes: Paraben içermeyen ve hipoalerjik özelliğe sahip Huggıes ıslak havluları doğal lif teknolojisi ile üretilmiştir.Ultra emici bir yapıya sahiptir. PH dengesi sağlar. İçerisinde aloe vera bulundurur.

Canbebe: İçerdiği aloe vera ve papatya özü sayesinde bebeğinizin cildini nemlendirir ipeksi bi yumuşaklık sağlar. PArfüm ve alkol içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir