450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
8 ürün bulundu.

Alt Açma Minderi ve Pedi

Alt Açma Örtüsü

Bebeğinizin altını değiştirirken hareket ettiğinde temizlemesi güç eşyalardansa kullanımı kolay, temiz ve rahat olan alt açma minderleri Uni baby,Dalin,Molfix,Canbebe markalarıyla sizler için uygun fiyata stoklarımızda yerlerini almış bulunmaktadırlar.

Rahat kullanımı,esnekliği, ve temizlik açısından kolaylığı sayesinde annelerin en gözde ürünlerindendir.

Uni Baby: Yatak koruyucu olarakta kullanabilen, alt değiştirme sırasında etrafta oluşabilcek ufak kazalar için tedbir amaçlı kullanılır. Hijyeniktir. Kolayca taşınabilir ve kullanılabilir özelliğe sahiptir.Gramajı en yüksek bebek bakım örtüsüdür.

Dalin:  Yumuşak dokulu iç yüzey sıvı geçirmez alt yüzeye sahiptir. Bebeğinizin altını değiştirmek için heryerde rahatça kullanabilceğiniz hijyenik bir alt açma örtüsüdür.

Molfix: Renkli tasarımıyla altını değiştirirken bebeğinizin dikkatini çekmesini ve rahat durmasını sağlıycak hijyenik ve pratik bir bakım örtüsüdür.Sıvı geçirmez arka yüzeyi pamuksu iç yüzeyi ve kolayca taşınabilir ebatı ile sizlere kolaylık sağlar.

Canbebeİdeal kalınlıkta hijyenik ve rahat bir kullanıma sahiptir.Hassas cildini rahatsız etmiycek şekilde hazrılanmıştır.