450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
34 ürün bulundu.

Bebeğinizin narin cildine uygun pişik kremi çeşitleri bebeye.com'da.
 

Pişik Kremi

Annelerin doğumdan itibaren bebekleri için en tedirgin oldukları şeyden bir taneside ciltteki oluşan pişiklerdir. Bunun için öncelikle pişik olma riskini ortadan kaldırmak gerekir. Tedbir alınmaz ve pişik oluşursa pişiği geçirmek için çaba sarf  edilmelidir. Bebeğinizin hassas cildini korumak ve pişiği önlemek için en uygun krem pişik kremleridir. Pişik oluşan bölgeye sabunlu bezler sürülmemelidir.Bu bölgeyi saf  suyla temizlemek daha iyidir. Sonrasında da mutlaka kurulamak gerekmektedir.. Açıkta bırakılan kuru bölgenin iyileşmesi daha kolaydır. Bu işlemleri uyguladıktan sonra doğru pişik kreminide kullanırsanız herhangi bir sorun kalmayacaktır. Çinko ile zenginleştirilmiş pişik kremi kullanmaya özen gösteriniz. Pişik olmaması için bebeğinizin cildini sürekli havalandırmalısınız. Pişik kremi alırken  bebeğinize alaerjik durum yapmıycak olanı seçmelisiniz.

*İçeriğinde kortizon renklendirici,parfüm ve alkol içeren kremleri tercih etmemelisiniz.

*Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş kremler kullanmalısınız.

* Ph uyumuna dikkat etmelisiniz.

* Tedavi edici özelliğe sahip olan pişik kremi tercih etmelisiniz.

* Hipoalerjik ürün tercih etmelisiniz.

* Doğal içeriğe sahip olması gerekmektedir.

* İyileşme sürecini hızlandırmak için çinko içerikli olmalıdır.

Uygun fiyata Dalin,Sebamed,Sudocrem,Bübchen,Uni baby,Komili,Nıvea markalı ürünler bebeye.com'da.

Dalin: Ciltte bariyer etkisine sahip olup pişiği önler.Kızarıklığa ve tahrişe karşı cildi korur.Pişik bölgesinde hızlı bir rahatlama sağlar.Alkol paraben boya içermez.

Sebamed: Mikrobiyolojik kontrolden geçirilmiştir.Pişik bölgesinde hızlı rahatlama sağlar.Dematolojik testlerden başarıyla geçmiştir.

Sudocrem: Cildin koruma kapasitesini destekler.Tahriş olmuş bölgerelerin iyileşmesini sağlar.Tüm cilt tiplerine uygundur.

Uni Baby: Bitkisel içeriklerle cildi besler.Kolay sürülür hızlı emilir.Alkol POaraben Boya içermez.

Komili: 3 etkili koruma sayesinde kızarıklık ve tahriş oluşumunu engeller.Çinko içeriklidir. Hızlı tedavi sağlar.  %100 zeytinyağı içeriğiyle bebeğinizin cildini besler.

Nıvea: Zengin çinko içeriğine sahiptir.içerdiği pantenol sayesinde cildi besler ve nemlendirir. Boya maddesi içermez.