450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
15 ürün bulundu.

Kavanoz Mamaları

Kavanoz Mamaları

Ek gıdaya geçiş olarak  tanımlanan 4-6. aylar arasında bebeklerin tek besin kaynağı olan anne sütü veya devam sütüne ek olarak besinler tüketmeye başladığı dönemdir. Bu dönemde vitamin ve mineral değerleri yüksek,vücudunun ihtiyacı olan besinler kullanmaları gerekmektedir. Tüm insanlar için faydalı olan besinlerden olan meyve-sebzeleri bebeğinizin yeni tatlara alışma döneminde kullanmaları gerekmektedir. Bebeğinizi için özenle büyütülmüş ve seçilmiş olan meyve ve sebzelerden oluşan sağlıklı beslenmesine yardımcı besin değerleri kaybedilmeden bebeğinizin yiyebilceği şekilde püre edilmiş kavanoz mamaları sizler için bebeye.com'da. Anneler için büyük kolaylık olan kavanoz mamaları  kolay kullanım sağlayan yanınızda kolaylık taşıyabilceğiniz ek gıdadır.

Farklı markaların birbirinden faydalı ve besleyici kavanoz mamaları uygun fiyat seçenkeleriyle bebeye.com'da.

 

 

Milupa

Sebze ve meyve çeşitleriyle bebeğinizin alışık olmadığı tadları ona sevdirirken sağlıklı beslenmesine yardımcı pratik ekgıdadır. Organik gıdalardan hazırlanmış olan milupa kavanoz mamalarının sindirimi kolaydır.

Hipp                         

Tamemen organik besinlerle hazırlanmış antibiyotik ve hormon ilave edilmemiş olan kaliteli bir ek gıdadır. Annelerin kolayca gönül rahatlığıyla bebeklerine yedirebilceği çocukların severek yiyebilceği kavanoz mamalarıdır.

Her’o Baby

Bebeğinizi gönül rahatlığıyla besleyebilceğiniz bebeğiniz için doyurucu özelliğe sahip olan hero babay kavanoz mamaları değişik seçenekleri ve zengin içerikleriyle sağlıklı bir ek gıdadır.

Bebelac

Avrupa Bebek beslenme standartlarına uygun olarak üretilmiş zengin vitamin mineral deposu olan besleyici ve doyurucu kavanoz mamasıdır.