450 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
21 ürün bulundu.

Nemlendirici Losyon

Özellikle duştan sonra suyla temasta ve kışları soğukla temas ettiğinde narin vücutlarında oluşabilecek herhangi bir sertlik için kullanılan nemlendirici losyon bebeye.com'un farklı marka,seçenekleri ve uygun fiyatlarıyla sizlerle.

Sebamed,Johnson's Baby,Nıvea,Bübchen,Komili markalı nemlendirici losyon seçenekleri bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir.

Sebamed: Penthanol içeriği sayesinde cildi yumuşatır.Tahrişleri giderir.E vitamini içeriği sayesinde cilt hücrelerini korur ve bakım yapar.Bebeklerin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir.

Johson's Baby: İçerdiği gliserin sayesinde cildi nemlendirir.Doğal,rahatlatıcı ve hoş koku  özelliğine  sahiptir.

Nıvea: Boya maddesi ve alkol içermez.su bazlı, yüksek oranda nemlendirici içeren bir üründür. İçerdiği özel Provitamin B5 sayesinde cilde bakım yapar. Kolay emilebilir özelliğe sahiptir.

Bübchen: Doğal bitkilerden üretilmiş hayvansal madde içermeyen antialerjanik özelliği klinik olarak test edilmiş bebeğinizin hassas cildi  düşünülerek hazırlanmıştır.

Komili: Su bazlı formulüyle çabuk kurur bebeğinizin kuruyan cildini anında nemlendirir.Yağlandırmadan kuruyan ve çatlayan cildi onarır.