350 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
11 ürün bulundu.

Süt Saklama Ürünleri

0-2 yaş aralığındaki bebekler için anne sütünün faydalarını bilen anneler her daim bebeklerine kendi sütlerini vernek istiyorlar. Fakat emzirmenin her szaman mümkün olmadığı zamanlar olabiliyor. Bir yere gitmesi gereken yada çalışan anneler için en iyi çözüm Süt Saklama Poşetleridir.

Anne ve bebek sağlığını önemseyen bebeye.com hijyenik ve sağlıklı Lansinoh,Kraft ve Koroplast markalı göğüs pedlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Lansinoh: Gıda saklamak için uygun BPA ve BPS içermeyen politeinlerden üretilmiştir. Hijyen ve kolay ulaşım için kilitli iç ambalajdan oluşur.Sütün niçerise sızıntıyı hava karışımını ve dökülmeyi önlemek için çift kilit sistemine sahiptir.Hijyenik yapıya sahiptir.

Kraft: Çift emniyet kilit sistemine sahiptir. Zahmetsiz ve kolay boşaltılabilir.Tek başına dik konumda durabilir. Sütün besin değerlerini korur.

Koroplast: Bebeğinizin ihtiyacı olan sütü gönül rahatlığıyla temiz,hijyenik ve steril olarak saklıyabilirsiniz.Genişlemeye müsait geniş taban ve çift kilit sistemine sahiptir.