350 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
10 ürün bulundu.

Göğüs Pedi

Kolay ve sağlıklı bir emzirme dönemi geçirmeniz için bebeye.com sitesi olarak sizi ve bebeğinizi önemsiyoruz.

Emzirme döneminde annelerin en büyük problemler göğüs ucundan kıyafetlere taşan süt ve sütyenle sürtüşen meme ucunun yara olmasıdır.

Bu problemlerin önüne geçmek için Uni Baby,Bebedor,Dalin,Lansinoh markalı göğüs pedleri sizin en büyük yardımcını olacaktır.

Uni Baby:Emici ve pamuksu yüzeyi ve hava geçirme özelliği sayesinde göğüs ucu tahrişleri önler.İçeriğinde emici tabakası ve jeli sayesinde sütün giysi üzerine çıkmasını engeller.

Dalin: Göğüs ucunuzu kuru tutarak göğüs uçlarınızda oluşabilcek bakteri ve iltihabı önlemeye yardımcıdır.Nefes alan dış yüzeyi,yumuşak iç düzeyi sayesinde rahat sağlıklı ve konforlu bir mezirme dönemi geçirmenize yardımcı olur.

Lansinoh: Süt akışının en yoğun olduğu zamanlarda bile ekstra kuruluk sağlar. Giysilerinize sıvı bulaşmasını engeller. Cildi tahriş etmez.

Bebedor: Uzun süreli kullanımlar için  arka hava geçiren polietilen ile kaplanmıştır. Yoğun süt akışlarında sızıntıları emerek göğüs uçlarının tahrişten korur ve giysilerin Lekelenmesini önler. Ergonomik Yapısı, eşsiz Dokusu ve yumuşak ince Kenarları Sayesinde göğsünüzün rahat etmesini sağlar.