650 TL
ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz Aynı Gün Kargoda
Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On
Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On
158,99 tl 260,00 tl
Ortalama Puan: 0,0 (0 yorum)
Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On

Ürün Kodu
5054563093592
Satış Fiyatı
158,99 tl260,00 tl
Marka
Son Kul. Tarihi
01/2026
Kargo Bedeli
59,99 TL

Driclor Nedir ?

Driclor aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olmak için karşı özel olarak geliştirilmiş etkili bir roll on antiperspiranttır. Driclor aşırı terleme (hiperhidroz) görülen ve normal koşullarda dahi aşırı terleyen insanlar için kullanılabilir.

Hiperhidroz nedir?

Hiperhidroz, insanın çok fazla terlediği tıbbi bir durumdur; aşırı terleme için kullanılan tıbbi terimdir. “Hiperhidroz” sözcüğü aşırı (hiper) terleme (hidroz) anlamına gelmektedir. Hiperhidrozlu insanlar aşırı ve beklenmedik ölçüde terlerler hatta sıcaklık çok düşükken ve hareket etmedikleri zaman bile terleyebilirler..

Aşırı Terleme Neden Olur?

Aşırı terleyen kişiler, normal sıcaklık şartlarında bile kontrol edilemez düzeyde terlerler. Çünkü vücudun “termostat”ı doğru çalışmamaktadır; bu nedenle vücut, ısısının sürekli yüksek olduğunu düşünür. Soğutmak amacıyla da beyin,ter bezlerine daha fazla ter üretmesini söyler ve bu durum sürekli ve aşırı terlemeye yol açar. Bu kişiler genellikle; sinirli veya gergin olduklarında, sıcak ve nemli ortamlarda normalden fazla terlerler.

 

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On Ürünün tahmini kargoya veriliş tarihi : 20.06.2024

Merkez depomuzda 1000 çeşit üzerinde stoğumuz ile %95 oranında siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyor, kimi ürünleri tedarikçilerimizden moto kurye ile getirtiyoruz.

Bazı ürünleri tahmini kargoya veriliş tarihine göre tedarikçi firmalardan temin ederek sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu durumda siparişinizde bulunan ürünlerin tahmini kargoya veriliş tarihi en uzak tarih olan ürün baz alınarak hazırlanmaktadır. Bu tarih siparişi tamamlama aşamasında otomatik olarak hesaplanarak size gösterilmektedir. Lütfen bu tarihe dikkat ediniz.

Merak etmeyin, şimdiye kadar hiç bir müşterimizi 3 günden fazla bekletmedik. 

Teslimat adresiniz köy/ilçe ve şehir merkezine uzak veya kargo şubesinin bulunmadığı durumlarda, ürünlerinizin ilgili kargo firmasının varış şubesinden teslim alınması gerekmektedir. Bu bilgileri, kargo takip numarası ile çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On İptal, Değişim veya İade Şartları

» Satın aldığınız ürün teslim aldıktan 15 (onbeş) takvim günü içerisinde iade edilebilir.
» İade edilecek olan ürün eksiksiz,kullanılmamış,hasar zedelenme görmemiş olmalıdır.
» İade edilecek ürün orjinal paketiyle iade edilmelidir. Zarar görmüş ürünlerin yırtık paketli ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
» Ürünler tekrar satılabilcek durumda olmalıdır.
» İade formu, kargo teslim tutanağı, faturanın tüm nüshaları ile birilikte gönderilmelidir.

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On İptal / İade Süreci

» Faturanın arkasında bulunan İade ve Değişim formu eksiksiz doldurulmalıdır.
» İade işleminin gerçekleştirilebilmesi için faturanın her iki nushasının olması gerekmektedir.
» İade edilecek ürünün kargo ücreti göndericiye aittir.
» İade sebebinde bebeye.com’ un kusuru var ise, kargo ücreti göndericiye başka alışverişlerinde kullanabileceği promosyon kodu olarak tanımlanır.
» İadenizin banka tarafına bildirilmesinin ardından bankanıza bağlı olarak en geç 3 iş günü içinde iadesi yapılmaktadır. (Banka Provizyonlarından kaynaklanan gecikmeler için lütfen bankanız ile irtibata geçiniz)
» Siparişin tarafınıza kusurlu olarak ulaşması halinde, lütfen kargo firmasına "hasar tespit tutanağı" tutturunuz. Kargo tutanağı bulunmayan hasarlı kargoların iadeleri maalesef yapılamamaktadır.
» Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse ve iptal etmek isterseniz hiç bir koşul belirtmeksizin iptal edebilirsiniz.
» Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal etmek ister iseniz, değişim ve iade sürecini inceleyerek yapabilirsiniz.
» İptal etmek istediğiniz siparişiniz için Çağrı Merkezimizi (0850 304 13 39) arayarak işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Driclor Anti Perspirant 20 ml Roll-On Değişim Süreci

» İade ve Değişim şartlarındaki kurallara uygun olmalıdır.
» Değişim / iade formu eksiksiz doldurulmalıdır.
» Değişim istediğiniz yeni ürün stoklarımızda bulunmaması durumunda sizinle irtibata geçilip, alternatif ürünler hakkında bilgi verilecektir.
» Aynı siparişe ait en fazla 2 kez değişim yapılmaktadır.

Devamı ...
Havale/EFT tutarı : 158,99 TL

Değerli Müşterimiz;

02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda alımlarında taksit uygulanamamaktadır.

Bu ürüne henüz hiç bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için yandaki butona tıklayınız.